Pociąg specjalny

Pociąg specjalny
06.06.2009, 13:19, szlak Szczecin Port Cen. SPB - Dziewoklicz

Pociąg specjalny 881733 ze Szczecina Gł. do Szczecina Gł. przez Szczecin Port Cen. SPC, SPB, Dziewoklicz i Wstowo jedzie łącznicą nieużywaną w ruchu pasażerskim. Okazją do uruchomienia przejazdu w tej relacji były Dni Techniki Kolejowej. Jednostka mija tarczę ostrzegawczą do Dziewoklicza, a zwinne oko zobaczy także semafor wjazdowy do SPB.

    
autor: Goppel
17.03.2019, 13:08
Autentycznie zostałem zabity przez to zdjęcie. Przychodzę tu niemal 10 lat po jego wykonaniu. Wtedy, jako ta mała głowa, pierwsza po lewej od maszynisty, przecięta na zdjęciu wycieraczką, dziś jako (bodaj najmłodszy w Polsce) kierownik pociągu. Miałem wrażenie, że ktoś tam gdzieś na szlaku mógł robić jakieś zdjęcia, ale nie spodziewałem się natknąć na nie przeglądając sobie Internet. Twoją galerię odkryłem wczoraj i pochłaniam ją w niepokojących dla mojego dostawcy Internetu ilościach, podziwiam Drewnianą Kolej i mam coraz większą ochotę na wybranie się w jakąś dziką podróż po rubieżach mojego rodzinnego Pomorza Zachodniego, lub też obecnie zamieszkiwanej Wielkopolski w celach kolejowych i okołofotograficznych. Dzięki Ci, Łukaszu za to zdjęcie, może kiedyś się spotkamy w Poznaniu kiedy będziesz czynić knoty peronowe!
autor: Lukasy
19.03.2019, 21:44
Mogę jedynie napisać, że mimo osobistej opinii brzmiącej "nie robię niczego niezwykłego" to jest mi niezmiernie miło czytać takie słowa :) Przy okazji zmotywowało mnie to, aby powyższe zdjęcie obrobić na nowo ;)

Tagi: EN57 EN57-2069 Szczecin_Port_Centralny Dziewoklicz D29-854
  dodano: 17.02.2010


‹ cztery posterunki odgałęźne | « Galeria kolejowa