AA

Jest to rzecz jasna archiwum aktualizacji, a nie ogłoszenia lokalnego koła Anonimowych Alkoholików :-> Strona ta przydatna jest, gdy chcemy obejrzeć zdjęcia dodane podczas poszczególnych aktualizacji - data jest jednocześnie linkiem. Banalne, nie? Teraz wyjaśnienie, dlaczego to odradzam - niekiedy opis jest ważnym elementem jakiegoś dziadowskiego zdjęcia, dzięki czemu nawet knot czasem jest warty uwagi. Ale ci, co klikają w linki poniżej, pewnie nie przeczytają tej argumentacji :-P

Dział AA nie obejmuje swoim zasięgiem dodania do poszczególnych kategorii jakiegoś filmu, gdyż nagrania - przeciwnie do zdjęć - wrzucam nieregularnie i zwykle na bieżąco - tu więc jesteście skazani na zielone kropki. Niemniej i w pierwszym, i w drugim przypadku zachęcam do nieklikania w poniższe odnośniki, tylko przejścia do poszczególnych galerii, by wrażenia wizualne uzupełnić odpowiednią lekturą ;-)

Uwaga! Zważywszy na to, że słowo pisane jest na mojej witrynie jednak dość ważne, postanowiłem uniemożliwić pójście na łatwiznę i od dnia 19.03.2012 roku zawieszam na czas nieokreślony funkcjonowanie tego działu w formie zdjęciowej ;-) Od dnia 06.05.2012 roku archiwum będzie pełniło funkcję czysto statystyczną i prowadzone będzie w formie przejrzystych tabelek. Zdjęcia znajdziecie w odpowiednich działach ;-)

Uwaga (2) Nie, nawet i tego mi się nie chce robić :-P

Uwaga (3) Nie jestem pewien, czy w ogóle będę informował o jakichkolwiek aktualizacjach, skoro nastąpiło takie rozdrobnienie przy wrzucaniu zdjęć ;-)

11.04.2014 Po bardzo długiej przerwie dodano 20 zdjęć do galerii kolejowej, ale nie tylko zdjęcia były "na tapecie". Powoli dokonuje się także przebudowa CAŁEJ galerii. Polega ona na rezygnacji z otwierania zdjęć poprzez Javascript, czyli w formie wyskakujących okienek. Teraz każde otwarcie miniatury będzie otwierało zakładkę z dużym zdjęciem oraz opisem do niego. O tym typie zmian nie ma sensu informować na bieżąco, więc będzie to zauważalne jedynie w ten sposób, że wyskakujące okienka z czasem znikną z miejsc, w których nie spełniały swojej roli. Na dzień aktualizacji przebudowana jest większość działów w galerii kolejowej, komunikacyjna jeszcze czeka na czas i chęci ;-) Życzę pozytywnego odbioru.
13.02.2013 Dodano łącznie 45 zdjęć, głównie o tematyce związanej z elektrycznymi zespołami trakcyjnymi. Na całość składa się 10 zdjęć z dnia otwartego Lokomotywowni Szczecin Wzgórze Hetmańskie, pozostałe 35 zdjęć to fotorelacja z kasacji czternastu EZT z PR Szczecin na terenie ładowni stacji Szczecin Port Centralny. Linku do spisu nie dodaję, ponieważ mimo dużej liczby nowych zdjęć zmiany dotyczą wielu powtarzających się pojazdów w zaledwie dwóch działach galerii kolejowej.
19.12.2012 Nastąpiła lekka reorganizacja galerii kolejowej. Ponadto dodano do niej 30 zdjęć.
06.05.2012 Dodano 20 nowych zdjęć do działu z komunikacją miejską, ponadto opublikowano zdjęcia z ośmiolecia TWB, które odbyło się w Dąbrowie Górniczej.
19.03.2012 Dodano 20 nowych zdjęć, zapraszam do oglądania w poszczególnych działach. Tu aż strach klikać :->
31.12.2011 Dawno temu obiecałem, że aktualizację przygotuję jeszcze w grudniu. Co prawda na ostatnią chwilę, ale jest! A co zawiera i w jakim dziale, to sprawdźcie sami, bo nie przygotowałem wersji dla leniwych :-P
04.10.2011 Sprawa pierwsza to nowości w dziale kolejowym, które ucieszą zwłaszcza miłośników trakcji spalinowej. Sprawa druga to uporządkowanie filmów, które też zdarza mi się nagrywać - zrobiłem odpowiednie miniatury, opatrzone ikoną kamery. Kliknięcie obrazka powoduje otwarcie odpowiedniej strony na YouTube i rozpoczęcie odtwarzania wybranego filmu. Sądzę, że takie rozwiązanie jest przejrzyste. Zapraszam do działu kolejowego, sami zobaczcie jak to wszystko teraz wygląda ;-) Uprzedzając pytania - archiwum aktualizacji nie będzie was informować o nowościach filmowych, trzeba będzie bezwarunkowo śledzić zielone kropki ;-)
02.09.2011 Duże przemeblowanie i dużo nowości w dziale autobusowym. Sprawa dotyczy Autosanów H9, nad których pogrupowaniem sporo myślałem, aż wymyśliłem to, co wymyśliłem. Aktualizacja zawiera 30 zdjęć z całego kraju i jeśli kogoś interesują tylko zdjęcia, to może sobie je obejrzeć, klikając na link po lewej stronie. Jeśli ktoś chce przy okazji zdjęć poczytać sobie to, co napisałem, zapraszam do galerii autobusowej, gdzie zielone kropki zaprowadzą was do nowości ;-)
25.08.2011 Zebrałem się wreszcie na coś nowego w autobusach, bo tam to dopiero mchy porosły :-/ Pierwsza aktualizacja w stanie małżeńskim obejmuje w znacznej części nowe Solarisy w Szczecinie i Policach, więc zachęcam do oglądania i zapraszam ponownie gdzieś w połowie września - tymczasem pora odespać wesele i wakacyjne wojaże ;-)
03.06.2011 Trzy miesiące opierdalania się to naprawdę fantastyczna sprawa, niemniej nieco zaniedbałem swój przybytek. W ramach odkupienia win dodałem 20 zdjęć kolejowych (nawet stworzyłem dwie nowe galerie, a co!) oraz 25 zdjęć autobusowych - z imprez w Szczecinie i Kielcach. Zachęcam do oglądania i mam nadzieję, że grzech lenistwa został mi odpuszczony ;-)
24.03.2011 Przyszła wiosna, a wraz z nią kilka nowych zdjęć kolejowych. Zaszły również małe zmiany organizacyjne w galerii kolejowej (np. coś dodano, coś przesunięto) więc zapraszam do środka :-)
03.02.2011 Pierwsza tegoroczna aktualizacja (ale ze mnie leń) dotyczy głównie działu zawierającego zdjęcia autobusów, chociaż nie jest tego zbyt wiele. Pojawiło się także 5 nowych zdjęć wagonów, ale w dziale kolejowym znalazła się też jedna nowość i nie są to zdjęcia ;-) Jest również coś do poczytania w dziale kolejowym, co z pewnością zainteresuje miłośników wagonów typu 120A.
08.11.2010 W tym roku na zdjęciach tramwajowych bywałem tak rzadko, że praktycznie nie ma czego pokazywać. Po odliczeniu zdjęć, które zostawiam sobie do publikacji "na kiedyś" zostało mi całe 10 sztuk. Zapraszam zatem do działu tramwajowego na poszukiwanie tej dziesiątki, którą będzie wam bardzo łatwo znaleźć :-P
28.10.2010 Rozrost galerii kolejowej trwa dalej. No ale skoro rośnie się wolno, to i zdjęć nie za dużo, raptem całem 15. Niemniej wyborcza obietnica dotycząca październikowej aktualizacji została niniejszym spełniona i wcale nie jest to robota na odwal się, zresztą zobaczcie sami - najlepiej w galerii kolejowej ;-)
12.09.2010 Dodałem 20 nowych zdjęć w kilku nowych kategoriach, przemeblowałem menu główne galerii kolejowej, dorzuciłem pliki do pobrania i to w zasadzie tyle. Wszystko naturalnie oznajmią pulsujące kropki barwy zielonej ;-)
04.08.2010 Ktoś mnie pytał ostatnio, kiedy będzie aktualizacja. Sam nie wiedziałem, bo sporo ostatnio jeździłem (urlop itd.), niemniej nareszcie się udało ;-) Tylko kolejowo co prawda, niemniej nie pamiętam, kiedy ostatnio fotografowałem tramwaj albo autobus...
14.06.2010 Najwyższy czas wziąć się za kolejne likwidacje czerwonych kropek w galerii autobusowej - 20 nowych zdjęć tamże
09.06.2010 Strona żyje i - mimo perturbacji z adresem - ma się dobrze. Na dowód 9 zdjęć. Skromnie, ale dowód to dowód :-P
12.04.2010 Zrobiło się cieplej, zatem człowiek częściej nos z domu wychyla, zatem i aktualizacje rzadziej następują. Krótko i na temat - pięć wagonów i dziesięć Zemunów :-P
09.03.2010 Skromna aktualizacja i na kolei, i w tramwajach. W galerii kolejowej dodałem 10 nowych zdjęć i podzieliłem fotografie z linii trzebieskiej na dwa działy, a w tramwajach powiesiłem również 10 nowych zdjęć, między innymi w dwóch nowootwartych kategoriach. Zapraszam do eksploracji ;-)
22.02.2010 Kolejna aktualizacja, a w niej reszta zdjęć z imprezy kolejowej "Gagarinem w Bory Tucholskie" (czy jakoś tak) oraz fotografie popełnione na siedmioleciu TWB w Wałbrzychu. Odsyłam w czeluście mojej strony...
17.02.2010 Po dłuższej przerwie nastąpiła skromna aktualizacja galerii kolejowej. Wrzuciłem 10 zdjęć z pociągami i 5 zdjęć do galerii wagonowej. Łatwo znaleźć, więc tradycyjnie zachęcam do tego, by nie iść na łatwiznę ;-)
15.01.2010 Pora nadrobić poważne zaległości wśród zdjęć z autobusami i powoli likwidować czerwone kropki na rzecz białych, a najlepiej migających zielonych ;-) Z tej okazji 27 nowych zdjęć z autobusami. Zachęcam do buszowania!
03.01.2010 W pierwszej tegorocznej aktualizacji znajdziecie kilka zdjęć wagonów, pierwsze zdjęcia z objazdów na odcinku Runowo Pomorskie - Szczecinek oraz uzupełniające zdjęcia tramwajów w kilku galeriach. Zapraszam do poszczególnych działów ;-)
21.12.2009 Świąteczna aktualizacja, a w niej pięć nowych zdjęć wagonów i fotografie z pożegnalnej imprezy wagonów GT6 w Szczecinie

Strona główna

stat4u